Loading…

Policia e Kosovës del me njoftim zyrtar për arrestimin e ‘baronit të drogës’, Gëzim Çela

  • 08/12/2023 | 23:04

Policia e Kosovës del me njoftim zyrtar për arrestimin e ‘baronit të drogës’, Gëzim Çela

Policia e Kosovës ka dalë me informacion zyrtar për arrestimin e Gëzim Çela, sot në Ferizaj.


Sipas policisë, ai ka qenë i kërkuar për Trafikim me Narkotik, teksa sipas policisë për një kohë ishte strehuar nga një kosovar në një fshat të Vitisë.

Policia ka publikuar edhe një fotografi të armës e cila iu konfiskua Çelës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë