Loading…

Policia e Kosovës dje shqiptoi 960 dënime në komunikacion

  • 12/02/2017 | 14:20

Policia e Kosovës dje shqiptoi 960 dënime në komunikacion

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës figurojnë gjithsej 960 tiketa trafiku të shqiptuara gjatë ditës së djeshme (11.02.2017), për personat që me çfarëdo veprimi nuk iu bindën ligjeve  në fuqi të komunikacionit, transmeton gazetametro.net.

Më poshtë mund të gjeni statistikat e përgjithshme që shënuan 24 orëshin e fundit në Kosovës sipas Policisë së vendit. /gazetametro.net.

Aksidente fatale 000
Aksidente me të lënduar 011
Aksidente pa të lënduar 013
Tiketa trafiku të shqiptuara 960
Arrestime 020
Në mbajtje 007
Në vuajtje të dënimit 001
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë