Loading…

Policia e Kosovës konfiskon sërish qindra kilogramë lëndë narkotike

  • 01/05/2017 | 12:04

Policia e Kosovës konfiskon sërish qindra kilogramë lëndë narkotike

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka konfiskuar qindra kilogramë të lëndëve narkotike. Sasinë e saktë të narkotikëve të konfiskuar policia do ta zbulojë në një konferencë për media që do ta zhvillojë më vonë gjatë ditës.


Sot Policia do të mbajë një konferencë të jashtëzakonshme për media ku do të tregojë më shumë detaje lidhur realizimin e këtij operacioni policor që doli i suksesshëm kundër trafikimit me substanca narkotike, ku është konfiskuar  një sasie e konsiderueshme (qindra kilogramë) e lëndëve narkotikeve, përcjell gazetametro.net

Ditë më parë, Policia ka konfiskuar mbi 300 kilogramë marihuanë në Ferizaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë