Loading…

Policia e Kosovës me aksion në Pejë: Dyshohet për trafikim të armëve

  • 29/09/2020 | 09:28

Policia e Kosovës me aksion në Pejë: Dyshohet për trafikim të armëve

Policia e Kosovës ka zhvilluar një aksion gjatë orëve të hershme të mëngjesit në qytetin e Pejës, shkruan Gazeta Metro.


Burime të Gazetës Metro bëjnë të ditur se në këtë aksion që u zhvillua në qytet dhe disa fshatra, janë konfiskuar disa armë.

Të njëjtat, siç bëjnë të ditur burimet janë trafikuar.

Aksioni është duke vazhduar ende.

Metro do t’iu mbajë të informuar lidhur me këtë ngjarje…/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë