Loading…

Policia e Kosovës siguron objektin e KQZ’së

  • 22/01/2021 | 16:00

Policia e Kosovës siguron objektin e KQZ’së

Pjesëtarë të policisë së Kosovës anë thirrur për të krijuar siguri në institucionin e KQZ’së.


Anëtari i VV’së në KQZ, Sami Kurteshi, ka thënë se sot është ftuar Policia e Kosovës që të sigurojë institucionin e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve.

Ai po ashtu theksoi një gjë e tillë nuk është para deri më sot.

Në fotografi të dërguara në redaksinë e lajmi.net shihen pjesëtarë të policisë së Kosovës që duket se janë thirrur për të krijuar siguri në institucionin e KQZ’së, pa asnjë sqarim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë