Loading…
Policia futet ta bastis shtëpinë, por habiten çfarë gjejnë
  • 03/06/2018 | 23:39

Policia futet ta bastis shtëpinë, por habiten çfarë gjejnë

Policia amerikane gjeti qindra gjarpërinj dhe minj në bodrumin e një shtëpie në qytezën West Bend, në shtetin federal të Viskonsin.


Policia e ka zbuluar këtë gjatë një hetimi për një të dyshuar për sulm seksual.

Autoritetet lokale njoftuan se policët në shtëpi gjetën 160 gjarpërinj, më shumë se 250 minj, si dhe bretkosa. Gjarpërinjtë ishin të gjatë 15 deri në 61 centimetra.

Shumica e kafshëve ishin në gjendje të keqe shëndetësore dhe janë larguar edhe minjtë dhe gjarpërinjtë e ngordhur.

Një 42-vjeçar u arrestua në bazë të një aktakuze paraprake për sulme seksuale, dhe një akuzë shtesë pritet të paraqitet kundër tij.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë