Loading…

Policia identifikon tre të dyshuar të cilët tentuan ta vrasin një person një muaj më parë

  • 24/10/2022 | 10:07

Policia identifikon tre të dyshuar të cilët tentuan ta vrasin një person një muaj më parë

Një tentim-vrasje kishte ndodhur në Fushë Kosovë më 18 shtator të këtij viti.


E policia tashmë ka jap detaje – bëhet fjalë për identifikimin e tre personave të dyshuar për kryerjen e veprës penale.

Një nga ta është arrestuar, ka njoftuar Policia.

Ndërkaq dy të tjerët gjenden në kërkim policor.

Me vendim të prokurorit i arrestuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë