Loading…
Policia jep detaje për 21-vjeçarin që e mbyti rryma në Vushtrri
  • 10/08/2018 | 12:01

Policia jep detaje për 21-vjeçarin që e mbyti rryma në Vushtrri

Një 21-vjeçar ka vdekur rreth orës 16:30 në fshatin Maxhunaj të Vushtrrisë.


Sipas policisë personi ka vdekur për deri sa ishte duke bërë një lidhje kabllore të rrymës elektrike në fshatin Maxhunaj të Komunës së Vushtrrisë.

“Viktima mashkull K-Shqiptar punëtor i një firme private, për deri sa ishte duke bërë një lidhe të kabllorit ishte goditur nga rryma elektrike”, thuhet në raportin e Policisë.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë