Loading…

Policia jep detaje për arrestimin e Meriton Mjekiqit: E sulmoi viktimën dhe më pas i dëmtoi veturën

  • 03/03/2021 | 10:11

Policia jep detaje për arrestimin e Meriton Mjekiqit: E sulmoi viktimën dhe më pas i dëmtoi veturën

Moderatori, Meriton Mjekiqi është arrestuar gjatë mbrëmjes së djeshme në Prishtinë e që pas intervistimit është liruar, shkruan Gazeta Metro.


Në raportin 24 orësh, Policia e Kosova ka raportuar se pas një mosmarrëveshje në trafik, i dyshuari ka sulmuar viktime dhe më pas ka dëmtuar veturën e viktimës.

“Prishtinë 02.03.2021 – 22:20. Pas një mosmarrëveshje në trafik, i dyshuari mashkull kosovar ka sulmuar viktimën mashkull kosovar, si dhe ka dëmtuar veturën e viktimës. Viktima ka pësuar lëndime. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e Policisë.

Ndrysh mbrëmë është raportuar se ka pas gjuajtje me armë, por diçka e tillë nuk është konfirmuar nga Policia. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë