Loading…

Policia jep detaje për personin që humbi jetën brenda shtëpisë së djegur në Suharekë

  • 08/10/2021 | 08:51

Policia jep detaje për personin që humbi jetën brenda shtëpisë së djegur në Suharekë

Policia ka dhënë detaje për humbjen e jetës së një personi si pasojë e djegies së një shtëpie në fshatin Nepërbisht të Suharekës, shkruan Gazeta Metro.

Dje rreth orës 07:44, është raportuar se në zjarr është përfshirë një shtëpi (kasolle).

Zjarrfikësit kanë lokalizuar dhe  fikur zjarrin.

Në brendi të shtëpisë, është gjetur pa shenja jete pronari i shtëpisë, mashkull kosovar . Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Rasti duke u hetuar. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë