Loading…

Policia jep detaje për personin që u gjet i vdekur në Gllogoc

  • 29/01/2022 | 08:29

Policia jep detaje për personin që u gjet i vdekur në Gllogoc

Policia e Kosovës për rajonin e Prishtinës ka dhënë detaje për personin që është gjetur i vdekur në Gllogoc, shkruan Gazeta Metro.


Dje është njoftuar Policia e Kosoës se viktima mashkull është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij. Vdekjen e ka konstatuar ekipi mjekësor.

Me vendim të prokurorit trupi është dërguar në IML për obduksion.

Këtu keni raportin e plotë nga Policia e Kosovës.

“HETIM I VDEKJES
Fsh. Zabel i Ultë, Gllogoc 28.01.2022 – 13:37. Është raportuar se viktima mashkull kosovar në shtëpinë e tij është gjetur pa shenja jete. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në komunikatën e Policisë së Kosovës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë