Loading…

Policia jep detaje për rastin ku dyshohet se e mitura u dhunua nga axha

  • 25/10/2022 | 11:27

Policia jep detaje për rastin ku dyshohet se e mitura u dhunua nga axha

Policia ka dhënë detaje të tjera lidhur me dhunimin e një të miture në fshatin Vrellë të Istogut.


Klankosova.tv jozyrtarisht ka kuptuar se i dyshuari i cili është arrestuar ka dhunuar vajzën e vëllait.

Në raportin e sotëm policor, ndër të tjera thuhet se viktima 15-vjeçare ka njoftuar se i dyshuari e ka dhunuar të miturën gjatë shtatorit të vitit të kaluar. E njëjta ka pranuar trajtimin e nevojshëm mjekësor dhe psikiatrik, ndërsa të dyshuarit i cili është arrestuar, i është caktuar ndalimi policor prej 48 orësh.

Poashtu, policia njofton se i njëjti gjendet në spital për shkak të një operimi të mëhershëm në mbikëqyrje të policisë.

E tmerrshme: Ky është 39-vjeçari nga Istogu që dyshohet se dhunoi mbesën e mitur

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë