Loading…

Policia jep detaje për therjen në Prishtinë: Një person në gjendje të rëndë

  • 22/08/2019 | 17:55

Policia jep detaje për therjen në Prishtinë: Një person në gjendje të rëndë

Një përleshje me thikë mes dy grupeve ka ndodhur në rrugën ‘Ahmet Krasniqi’ në Prishtinë, shkruan Gazeta Metro.


Nga kjo përleshje një person ka pësuar lëndime trupore ku edhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK pas përleshjes.

Lajmin për Metron e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti.

“Sot rreth orës 16:00 kemi pranuar informatën për një përleshje ne rrugën “Ahmet Krasniqi” ne Prishtine. Ne këtë përleshje një person ka pësuar lëndime te renda trupore(nga arma e ftohte -thike). Personi i lënduar është dërguar për tretman mjekësor, ndërkohë qe njësitet e stacionit policor qendra kane arrite te identifikojnë personat e dyshuar dhe janë ne kërkim te tyre”, ka thënë Ahmeti./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë