Loading…

Policia jep detaje për vetëvrasjen në Prishtinë, viktima ishte femër

  • 22/10/2022 | 22:07

Policia jep detaje për vetëvrasjen në Prishtinë, viktima ishte femër

Më herët Gazeta Metro raportoi për vetëvrasjen e një personi në lagjen Dardania në Prishtinë. Tanimë kjo ngjarje e rëndë është konfirmuar edhe nga Policia.


Një femër ka ndërruar jetë mbrëmjen e kësaj të shtunë në Prishtinë, pasi është hedhur nga një ndërtesë në rrugën “Ilaz Kodra”.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendngjarje, ka konfirmuar për Metron zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti.

“Sot rreth 20:30, kemi pranuar informatën se në rrugën ‘Ilaz Kodra; në Prishtinë, një person ka rënë nga një ndërtesë. Viktimë në këtë rast është një person (femër), vdekjen e së cilës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendngjarje”, ka thënë Ahmeti.

Tutje ajo ka treguar se hetuesit policorë në koordinim me prokurorinë përkatëse, janë duke punuar për të sqaruar të gjitha rrethanat që lidhen me rastin.

E rëndë: Një person vetëvritet në Prishtinë pasi u hodh nga banesa

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë