Loading…

Policia ka shqiptuar 1069 tiketa trafiku gjatë 24 orëve

  • 10/05/2017 | 10:44

Policia ka shqiptuar 1069 tiketa trafiku gjatë 24 orëve

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës së mërkurë, më datën 9 maj, ka shqiptuar 1069 tiketa të dënimeve në trafik.


Gjatë ditës ka ndodhur një aksident me pasoja fatale, kurse 22 aksidente të tjera nuk kanë lënë pasoja në njerëz.

Policia gjatë 24 orëshit të fundit ka arrestuar 8 persona, prej të cilëve 2 janë dërguar në mbajtje dhe 2 të tjerë në vuajtje të dënimit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë