Policia konfirmon kërcënimin me thikë të Toverlanit ndaj Shpend Ahmetit

Policia e Kosovës ka konfirmuar se kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti është kërcënuar me thikë nga trajneri i futbollit Afrim Toverlani. Sipas policisë, i dyshuari ishte nën ndikimin e alkoolit kur e ka bërë kërcënimin ndaj Ahmetit. Ai më këtë rast është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje. “Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i … Vazhdoni me leximin e Policia konfirmon kërcënimin me thikë të Toverlanit ndaj Shpend Ahmetit