Loading…

Policia konfiskon një revole në Pejë (Video)

  • 04/03/2017 | 23:15

Policia konfiskon një revole në Pejë (Video)

“Drejtësia në Kosovë” në rubrikën “Policia” shfaqi aksionin e arrestimit të një personi të cilit iu gjet një revole.


Makina u ndalua në një pikë kontrolli të policisë, ndërsa personi të cilit iu gjet arma, me vete kishte edhe 15 fishekë të saj.

I dyshuari armën të cilën e mbante ilegalisht e kishte të vendosur në pjesën prapa shpinës-më saktësisht në bel.

Në pamjet e shfaqura mund të shihni aksionin e policisë gjatë të cilit arma ilegale u sekuestrua, ndërsa poseduesi i saj u dërgua në ndalim policor.

https://www.youtube.com/watch?v=7qU7GVvvf4s

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë