Loading…

Policia konfiskon veturën e Mefail Bajqinovcit për ekzaminim

  • 23/02/2021 | 10:15

Policia konfiskon veturën e Mefail Bajqinovcit për ekzaminim

Ish-deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovcit i është djegur dje vetura, derisa Policia e Kosovës ka dhënë detaje nga ky rast, shkruan Gazeta Metro. 


Në raportin e Policisë bëhet e ditur se dje rreth orës 18:55, viktimat meshkuj kosovarë kanë informuar se në rrethana të pa njohur në zjarr u janë përfshirë dy veturat e tyre, të cilat ishin të parkuara.

Zjarrfikësit kanë shuar zjarrin. Njëra nga veturat është konfiskuar për ekzaminim të mëtutjeshëm.

Raporti i plotë nga Policia e Kosovës:

Rr. Nora e Hoti, Prishtinë 22.02.2021 – 18:55. Viktimat meshkuj kosovarë kanë informuar se në rrethana të pa njohur në zjarr u janë përfshirë dy veturat e tyre, të cilat ishin të parkuara. Zjarrfikësit kanë shuar zjarrin. Njëra nga veturat është konfiskuar për ekzaminim të mëtutjeshëm. Rasti është duke u hetuar. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë