Loading…

Policia lufton bixhozin në Gjilan, 10 të arrestuar

  • 01/12/2016 | 10:57

Policia lufton bixhozin në Gjilan, 10 të arrestuar

Drejtoria për Krime Ekonomike e Policisë së Kosovës ka arrestuar 10 persona në rajonin e Gjilanit nën dyshimit se personat e tillë janë të përfshirë në bixhoz.

Burime të Zëri.info brenda Policisë thonë se, gjatë arrestimit Policia po ashtu ka konfiskuar edhe një shumë të konsiderueshme të mjeteve.

Personat janë në ndalesë policore për 48 orë, deri në një vendim tjetër të Prokurorit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë