Loading…

Policia nuk e kursen estraden: Dënon Ledri Vulën

  • 14/06/2019 | 19:55

Policia nuk e kursen estraden: Dënon Ledri Vulën

Policia e Kosovës gjatë ditës së sotme ka bërë një aksion në lagjen “Pejton” të Prishtinës, ku ka gjobitur vozitësit që kanë parkuar veturat e tyre në vende jo të duhura.


Ndër të gjobiturit është edhe reperi Ledri Vula dhe kjo tregon se ata nuk po kursejnë askënd.

Ky aksion i policisë ishe paralajmëruar ditë më parë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë