Loading…
Policia nuk reagonte ndaj çiftit që bënte seks në park, ndërhyn një baba i zemëruar |VIDEO
  • 08/08/2018 | 16:06

Policia nuk reagonte ndaj çiftit që bënte seks në park, ndërhyn një baba i zemëruar |VIDEO

Një çift vendosi të bënte seks në një park në Lids të Anglisë.

Pavarësisht se ishin pranë një fushe ku disa fëmijë po luanin kriket, ata nuk u shqetësuan aspak.

Të paktën tre banorë të shqetësuar telefonuan policinë.

Por forcat e rendit nuk reaguan.

Kjo bëri që një nga baballarët e zemëruar të shkonte pranë çiftit, duke goditur burrin që po bënte seks.

Çifti u largua më pas, ndërsa një dëshmitar tha se ishte hera e pestë që po e bënin.

Policia pranoi se mbërriti 46 minuta me vonesë. Ata thonë se kanë arrestuar një grua, e cila po ngiste makinën me shpejtësi mbi limitin.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë