Loading…
Policia rrugore në kohën e komunizmit në Shqipëri
  • 04/08/2018 | 13:58

Policia rrugore në kohën e komunizmit në Shqipëri

Nostalgjikët e periudhës së komunizmit në Shqipëri mund të jenë të pakët, por kjo nuk do të thotë që foto nga jeta në atë kohë të mos jenë interesante.


Një faqe mjaft aktive në Facebook, Policia rrugore, ka postuar një foto të një veture të policisë në kohën e komunizmit në Shqipëri, transmeton gazetametro.net

Në foto shihet vetura e policisë me mbishkrimin, në të kuqe, ‘Policia rrugore’, e ndalur përpara një kamioni më ngjyrë të kaltër të zbehtë.

Gjithashtu dallohet polici/ja që mund të ketë qenë duke marrë shënime ose duke shkruar diçka, afër kamionit. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë