Loading…

Policia shpall në kërkim një 13-vjeçare dhe të dyshuarin 31-vjeçar

  • 29/09/2021 | 16:35

Policia shpall në kërkim një 13-vjeçare dhe të dyshuarin 31-vjeçar

Policia e Kosovës e ka vënë në kërkim një 13-vjeçare nga Gjakova, si dhe një person të moshës 31-vjeçar që dyshohet se është shoqëruesi i saj.

Sipas policisë, 13-vjeçarja me inicialet E.F., me datën 23.09.2021 në orën 21:00 në stacionin policor në Gjakovë është raportuar nga familjarët se ishte larguar nga shtëpia.

Sektorin Rajonal për Hetime sipas njoftimit të policisë kanë ndërmarr veprime operativo hetimore në koordinim me prokurorin e çështjes, janë intervistuar disa persona, janë kontrolluar disa lokacione të dyshuara por deri më tani nuk është gjetur viktima e as personi i dyshuar Egzon Krasniqi i cili dyshohet se është në shoqërimin e viktimës.

Policia e Kosovës ka kërkuar nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar dhe të viktimës të lajmërojnë Policinë e Kosovës Gjakovë apo stacioni më i afërt policor.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë