Loading…

Policia shqipton mbi dy mijë gjoba për 24 orë, ja për çfarë shkelje

  • 15/01/2022 | 09:06

Policia shqipton mbi dy mijë gjoba për 24 orë, ja për çfarë shkelje

Policia e Kosovës në raportin e saj 24 orësh ka njoftuar se ka shqiptuar mbi dy mijë tiketa, shkruan Gazeta Metro.


1707 tiketa janë shqiptuar për shkelje të rregullave të trafikut, ndërsa 408 tiketa janë shqiptuar për shkelje të masve anti-COVID.

Këtu keni statistikat në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë