Loading…

Policia tenton ta ndalë, por qytetari me BMW e tij ia bën mjegull |PAMJE

  • 03/05/2019 | 13:28

Policia tenton ta ndalë, por qytetari me BMW e tij ia bën mjegull |PAMJE

Shumë njerëz janë marakli të ngasjeve të vrullshme e të rrezikshme të veturave, duke bërë kështu lëvizje të shumta e deri në djegien e gomave, transmeton Gazeta Metro.


Në Rusi është publikuar një video interesante, ku një shofer me veturën e tij bën shaka me policët atje.

Vetura e tipit BMW, bën vozitje në vend ku është e rrethuar nga policët dhe me atë vozitje ai e bën krejt tym vendin ku po qëndrojnë.

Policët largohen nga ai tym i madh dhe nuk mund ta ndalojnë vozitësin e kësaj veture. /gazetametro.net

Shikoni videon e më poshtme për më shumë:

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë