Loading…

Policia tërhiqet, Molliqaj iu drejtohet protestuesve nga shkallët e qeverisë

  • 29/01/2022 | 14:43

Policia tërhiqet, Molliqaj iu drejtohet protestuesve nga shkallët e qeverisë

Policia e Kosovës është tërhequr tre shkallë mbrapa para objektit të qeverisë që t’ia mundësojë kryetarit të PSD’së ,Dardan Molliqaj të mbajë fjalim, transmeton Gazeta Metro.


“Kemi një zotim që policia do të tërhiqet tre shkallë mbrapa që ne të mbajmë fjalim”, ka thënë Molliqaj para protestuesve.

Një numër i madh i qytetarëve po marrin pjesë në këtë protestë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë