Loading…

Policia zbarkon në zyrat e FSHF’së, nisin kontrollet

  • 27/01/2022 | 11:04

Policia zbarkon në zyrat e FSHF’së, nisin kontrollet

Policia Bashkiake ka zbarkuar për kontroll në zyrat e Federatës Shqiptare të Futbollit. Nuk dihen ende shkaqet se përse Policia Bashkiake po bën kontrolle në zyrat e FSHF-së.


Së fundmi ka një konflikt mes Bashkisë Tiranë dhe kreut të FSHF-së Armand Duka i cili kërkon mandatin e gjashtë në krye të shtëpisë së futbollit shqiptar.

Në media FSHF publikoi një audio-përgjim të bërë në mbledhjen e anëtarëve të komunitetit të futbollit dhe Shoqatës Rajonale Tiranë, të drejtuar nga kryebashkiaku Erion Veliaj.

Më pas, një sasi e vogël tritoli shpërtheu në banesën e Dukës në Durrës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë