Loading…

Policit i ndodh e papritura: Kafshohet nga qeni derisa tenton ta qetësojë

  • 09/06/2021 | 11:01

Policit i ndodh e papritura: Kafshohet nga qeni derisa tenton ta qetësojë

Në disa momente qesharake të publikuara sot në Britani, shihej një oficer i policisë Metropolitane të Londrës që kafshohej nga vetë qeni i tij, pas konfrontimeve me një turmë njerëzish pas nje incidenti ne zonë.


Në pamje shihet oficeri që urdhëron një turmë të vogël njerëzish të shpërndahen, ndërsa qeni i tij leh dhe nxjerr dhëmbët si kërcënim për turmën.

Por më pas i kthehet nga vetë oficeri që e drejton, dhe e sulmon për një moment, në episodin e të hënës mbrëma. Polici duket se me pas e qeteson qenin dhe rimerr kontrollin e tij.

Policia ishte duke hetuar një goditje fatale me thikë me thikë mes disa të rinjve, që kishte ndodhur gjatë një sherri masiv pranë një fushe tenisi në parkun e zonës.

I lënduari ishte dërguar në spital me helikopter por nuk arriti të mbijetojë. Autoritetet thanë se kanë arrestuar shtatë të rinj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë