Loading…

Policja joshëse e Kosovës, sjell video nga palestra duke bërë ushtrime

  • 04/11/2021 | 09:43

Policja joshëse e Kosovës, sjell video nga palestra duke bërë ushtrime

Njihet si policja më joshëse në Kosovë. Linda Aliu, me fotografitë e saj nëpër rrjete sociale, ka zgjuar edhe kureshtjen e mediave të huaja, shkruan Gazeta Metro.

Ajo ka kohë që poston fotografi mjaft joshëse në llogarinë e saj Instagram.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo së fundi ka publikuar një video duke bërë ushtrime në palestër.

Për policen kosovare ka shkruar edhe revista britanike Express.co.uk. Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut e cila po e shijon punën e saj të ëndrrave si police.

Aliu numëron rreth 93 mijë ndjekës në Instagram. /gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Linda Aliu (@linda_b_aliu)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë