Loading…

Policja më tërheqëse e Kosovës sfidon të ftohtin, foto me bikini në Brezovicë

  • 27/01/2021 | 23:43

Policja më tërheqëse e Kosovës sfidon të ftohtin, foto me bikini në Brezovicë

Linda Aliu njihet ndryshe edhe si policja më tërheqëse e Kosovës.

Aliu me format bombastike që ka dhe fotografitë që publikon në rrjete sociale është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Ajo së fundmi ka provokuar me disa foto nga Brezovica në dëborë e veshur me bikini.

Linda së fundmi ka publikuar edhe një fotografi veshur në uniformën e Policisë së Kosovës duke mbajtur në dorë armë të gjatë.

Për Aliun ka shkruar edhe revista britanike Express.co.uk, ku thuhet se mijëra njerëz kanë shpërndarë fotografinë e saj ndërsa po shijon punën e saj të ëndrrave.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë