Loading…

Politikanët rrahen live në emision: Më pas i zgjasin dorën njëri tjetrit

  • 22/07/2021 | 21:15

Politikanët rrahen live në emision: Më pas i zgjasin dorën njëri tjetrit

Të dy politikanët moldavë Sergio Tofilat dhe Gennady Kozovan, tronditën shikuesit kur nisën përleshjet gjatë një debati që kishin mes vete, transmeton Gazeta Metro.


Tofilat rrëzoi ish këshilltarin e presidentit në tokë dhe e goditi atë para kamerave, në një program televiziv që u transmetua të martën.

Videot e postuara në internet tregojnë se Kozuvan fillimisht u qetësua pas aksidentit.

Më pas u përshkallëzua kur Tofilat ofendoi Kozuvan gjatë një diskutimi të nxehtë në lidhje me situatën politike në vendin e varfër, pastaj i hodhi një gotë ujë në fytyrë. Pas kësaj, transmetimi u ndërpre dhe kanali postoi në Facebook një fotografi të dy burrave që qëndronin përsëri të qetë pranë njëri-tjetrit dhe shtrëngonin duart, por disa anëtarë të stafit mjekësor u panë në sfond./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë