Loading…

Politikani i lartë rus habitet nga bukuria e Melanias, zihet duke ia ngulur sytë këmbëve të saj

  • 17/07/2018 | 19:53

Politikani i lartë rus habitet nga bukuria e Melanias, zihet duke ia ngulur sytë këmbëve të saj

Një politikan i lartë rus dhe krah i djathtë i Putin’it është zënë duke ia ngulur sytë këmbëve të gruas së Trump’it


Fotografia, që është qarkulluar shumë nga media ruse, tregon Ministrin e Jashtëm rus, Sergei Lavrov, duke shikuar me admirim këmbët e gruas së Trump, Melania Trump, transmeton gazetametro.net

Melania ishte modele e njohur para se të bëhej Zonja e Parë dhe një herë pozoi nudo.

Putin dhe Trump mbajtën Samiti në Helsinki ku biseduan për çështje të ndryshme.

I pyetur nga raportuesit në Helsinki si kishin shkuar bisedimet, Lavrov tha se “për mrekulli, më mirë se super”. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë