Loading…
Politikani indian si Hitleri, bën përshëndetje naziste dhe kërkon fonde |FOTO
  • 10/08/2018 | 19:14

Politikani indian si Hitleri, bën përshëndetje naziste dhe kërkon fonde |FOTO

Politikani indian, Naramalli Sivaprasad, është shfaqur në Parlament i veshur si Adolf Hitler, i kompletuar edhe me mustaqe, shkruan Dailymail, transmeton Express.


Përveç kësaj ai bëri edhe një përshëndetje naziste për të kërkuar më shumë fonde për zhvillimin e shtetit të tij në jug të Indisë.

Ai tha se donte të dërgonte një mesazh kryeministrit të vendit, Narendra Modi për të mos “ndjekur Hitlerin”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë