Loading…

Politikani republikan përgjak gruan pasi nuk u zhvesh shpejt, kur i kërkoi marrëdhënie

  • 24/05/2019 | 09:44

Politikani republikan përgjak gruan pasi nuk u zhvesh shpejt, kur i kërkoi marrëdhënie

Një politikan republikan raportohet se e ka goditur në fytyrë gruan e tij pasi ajo po zhvishej shumë ngadalë kur ai donte të bënte seks, sipas një raporti policor.


Doug McLeod, një legjislator shtetëror nga Mississippi, u arrestua gjatë të shtunës nën akuzat për dhunë shtëpiake.

58 vjeçari besohet që ishte i dehur gjatë sulmit, me autoritetet që raportohet se e gjetën atë duke e shtrënguar një gotë me alkool kur kishin mbërritur në skenë.

Ai thuhet ta ketë lënë viktimën me hundën e përgjakur, transmeton Periskopi.

Së fundi ai ka votuar për ta ndaluar abortin në Mississippi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë