Loading…

Polonia kalon në avantazh ndaj Shqipërisë, tifozët gjuajnë me shishe plastike, ndalet loja nga gjyqtari

  • 12/10/2021 | 22:26

Polonia kalon në avantazh ndaj Shqipërisë, tifozët gjuajnë me shishe plastike, ndalet loja nga gjyqtari

Polonia ka shënuar gol ndaj Shqipërisë.

Golin e parë për polakët e realizoi, Swiderski.

Swiderski realizoi gol në minutën e 77’të të takimit.

Ky gol i dëshpëroi shumë tifozët të cilët filluan të gjuajnë shishë plastike në drejtim të lojtarëve polak.

Gjyqtari aktualisht e ka ndaluar lojën.

Rezultati aktual është 0-1.

Ja goli:

VIDEO

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë