Loading…

Porosia e fundit e Fifit për Dj PM dhe Dj Dagz: Kallxoni që Kosova ka burra

  • 25/11/2021 | 15:29

Porosia e fundit e Fifit për Dj PM dhe Dj Dagz: Kallxoni që Kosova ka burra

Pasi mori vendimin për largimin nga shtëpia më e famshme e momentin “Big Brother VIP”, Fifi po përshëndetet me banorët, shkruan Gazeta Metro.


Fifi mori vendim që të largohet nga shtëpia për tu kujdesur për veten, vendim ky i cili u mor pas disa konsultave me psikolog.

Mirëpo porosia e fundit që ajo ia dha Dj PM dhe Dj Dagz ishte ajo që u theksua shumë nga këngëtarja.

“Kallxonju se në Kosovë ka burra, bir”, tha ajo teksa përqafohej me të gjithë banorët.

Ndryshe, ajo së bashku me Einxhel dhe Semin kanë qenë në nominim për këtë të premte./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë