Loading…

Porosit Ferid Agani: Labinotë Murtezi ta votojë demarkacionin (Video)

  • 28/02/2017 | 20:52

Porosit Ferid Agani: Labinotë Murtezi ta votojë demarkacionin (Video)

Kryetari i Partisë së Drejtësisë Ferid Agani ka përshëndetur vendimin e Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve që e njohu atë si kryetar legjitim.


Ai ka thënë se nuk do të marrë iniciativë për t’i dëbuar anëtarët që e shkarkuan nga ky post. Ndërkaq, ai i ka dërguar mesazh deputetes Labinotë Demi-Murtezi që ta votojë demarkacionin. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë