Loading…
Porositë ‘online’ jastëkë por i vjen edhe diçka tjetër
  • 08/02/2018 | 18:11

Porositë ‘online’ jastëkë por i vjen edhe diçka tjetër

Një grua angleze bleu online dy jastëkë, por mbeti e befasur kur pa që jastëkët ishin të mbështjellë me letra mbrojtëse disa metra të gjata.


Alix Pearson 24-vjeçare kishte bërë porosinë ‘online’ të produktit në “Amazone”, dhe përveç që u befasua ajo është ankuar te kompani, ku këta të fundit janë arsyetuar se i kanë bërë për t’i mbrojtur, transmeton gazetametro.net

“Jo rrallëherë blerësit ankohen se produktet e tyre u shkojnë të thyera, kështu që ne kemi mbështjellë mirë ato”, i kanë thënë zonjës kompania në fjalë, meqenëse sipas Alix jastëkët nuk thyhen, dhe kjo është e tepërtë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë