Loading…
Portieri i Barcelonës dëshiron të largohet nga klubi
  • 12/06/2018 | 19:31

Portieri i Barcelonës dëshiron të largohet nga klubi

Portieri i Barcelonës, Jasper Cillessen, dëshiron që të largohet nga Barcelona gjatë kësaj vere, raporton Sport.

Holandezi është aktualisht portier i dytë në Camp Nou, pas Marc-Andre Ter Stegen, dhe dëshiron që të luajë futboll të rregullt.

Prandaj, ai ua ka komunikuar krerëve të katalunasve dëshirën e tij për t’u larguar, ndërkaq të interesuar për të mbesin Arsenali, Liverpool-i, Napoli dhe Chelsea.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë