Loading…

Portugalia – Gana, formacionet zyrtare

  • 24/11/2022 | 16:08

Portugalia – Gana, formacionet zyrtare

Nga ora 17:00 do të zhvillohet sot një ndeshje jashtëzakonisht interesante në Kampionatin Botëror “Katar 2022”.


Portugalia e Ronaldos zbret në fushë me misionin për të luftuar për trofe ndërsa për kundërshtar ka Ganën.

Tashmë gjithçka është gati dhe të dyja kombëtaret kanë publikuar formacionet zyrtare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë