Loading…

Posta e Kosovës ka lansuar pullën postare me imazhin e qytetit të Ferizajt

  • 19/01/2017 | 15:13

Posta e Kosovës ka lansuar pullën postare me imazhin e qytetit të Ferizajt

Posta e Kosovës ka lansuar pullën postare me imazhin e qytetit të Ferizajt


Kryeshefi ekzekutiv i Postës së Kosovës Sejdi Hoxha ka njoftuar përmes një statusi në rrjetin social për lansimin e kësaj pulle postare.

“Sot pata kënaqësinë të nënshkruaj vendimin që të vë në qarkullim postar emisionin e pullave postare “Qytetet e Kosovës – Ferizaj”. Ferizaj është njëri ndër qytetet më të zhvilluara të Republikës së Kosovës, në të cilin kultivohen vlera të larta të qytetarisë, vlerat e këtij qyteti do të përfaqësohen në të gjitha vendet e botës përmes këtyre pullave postare”, ka shkruar ai. /gazetametro.net

16114971_1385091074856523_9147615217425890673_n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë