Loading…

Postoi foto me armë, policja kosovare i përgjigjet ndjekësit pasi i tha të shkoi në veri

  • 25/09/2021 | 14:17

Postoi foto me armë, policja kosovare i përgjigjet ndjekësit pasi i tha të shkoi në veri

Linda Aliu është njëra nga policët e Kosovës e njohur si përdoruese e rrjeteve sociale.

Së fundmi, ka marrë vëmendje me disa imazhe të publikuara në Instagram, shkruan lajmi.net.

E veshur bukur dhe e rregulluar ajo shfaqet në super formë si pothuajse çdoherë.

Ndërkohë, Linda mori komente të shumta nga ndjekësit teksa njëri i ka komentuar duke i shkruar të shkojë në veriun e Kosovës pas zhvillimeve të fundit.

“Edhe veri është Kosovë”, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Linda Aliu (@linda_b_aliu)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë