Loading…

Kur poston fotografi me armë në Facebook?

  • 19/11/2016 | 12:07

Kur poston fotografi me armë në Facebook?

Një personi i është bastisur shtëpia dhe i është gjetur një armë dhe fishekë në fshatin Llapashticë të Podujevës.

“Raportohet se i dyshuari mashkull K-Shqiptar ka publikuar në rrjetin social një foto me armë. Me urdhër të prokurorit është bastisur shtëpia e të dyshuarit me ç’rast gjatë kontrollit është gjetur dhe konfiskuar një armë e gjatë e llojit “AK-47” dhe 12 fishekë”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë