Loading…

Poston në Facebook foton e armës, policia ia konfiskon

  • 24/01/2017 | 13:27

Poston në Facebook foton e armës, policia ia konfiskon

Njësiti policor me urdhëresë nga gjykata ka bërë bastisje në shtëpinë e një të dyshuari në Prizren, pasi i njëjti kishte postuar në rrjetin social Facebook disa foto, përmes të cilave ekspozonte një armë.


Në raportin e sotshëm policia bën të ditur se nga i dyshuari është konfiskuar një pushkë automatike AK-47 dhe se me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë