Loading…

Pozhari i reagon Duda Baljes për shaminë: Je mashtruese ordinere

  • 11/08/2022 | 11:10

Pozhari i reagon Duda Baljes për shaminë: Je mashtruese ordinere

Analisti politik, Xhevdet Pozhari e ka quajtur “mashtruese ordinere” deputeten Duda Balje.


Kjo pasi deputetja e Kuvendit të Kosovës është përfshirë në debatin për shaminë duke thënë se “gratë me shami s’mund të jetojnë pa shami”.

“Po, dhe ti je shembulli i përkryer! Rekordmene e shpenzimit të karburanteve, rekordmene e mungesave në komisione parlamentare, rekordmene e udhëtimeve zyrtare. Pa i “zhdryp” pushtetit kurrë”, ka shkruar Pozhari në Facebook, të mërkurën.

Sipas tij, Duda Balje këtë është duke e bërë “për vota”

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë