Loading…

Pozon gati e zhveshur: Ky është komenti i nënës së Rita Orës

  • 13/01/2020 | 23:26

Pozon gati e zhveshur: Ky është komenti i nënës së Rita Orës

Rita Ora është përfolur shumë së fundmi me imazhin e publikuar.


Rita Ora një ditë më parë kishte publikuar një imazh ku ajo shfaqej vetëm në të brendshme.

Pas pëlqimeve të shumta që këngëtarja morri me foton e publikuar, asaj i erdhi edhe një koment nga e ëma, pamja e Ritës si duket paska magjepsur edhe nënën e saj.

Vera e quan qershi të bijën, ‘Qershi je valla’ ishte komenti i saj.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë