Loading…

Praktika e vjetër: Nxori dhëmbin të lidhur për peri, derisa lëshohej me sajë | PAMJE

  • 01/02/2019 | 18:42

Praktika e vjetër: Nxori dhëmbin të lidhur për peri, derisa lëshohej me sajë | PAMJE

Një 6 vjeçar ka praktikuar mënyrën e vjetër e heqjes së dhëmbit, duke e lidhur për peri dhe tërqehur atë, transmeton Gazeta Metro.


Atticus Chadler nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka lidhur dhëmbin e tij të qumështit me një pe, dhe është lëshuar me sajë, për ta tërhequr dhe kështu t’i bie dhëmbi.

Për të pare guximin e Atticus ndqieni videon më poshtë:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë