Loading…

Prangoset ish-banori i Big Brother, akuzohet për përdhunimin e një 21-vjeçareje

  • 26/05/2022 | 09:56

Prangoset ish-banori i Big Brother, akuzohet për përdhunimin e një 21-vjeçareje

Një ish-banor i Big Brother është arrestuar mbrëmjen e së martës nga policia e Londrës.


Sipas burimeve, 30-vjeçari i cili punon si recepsionist në një lokal nate të njohur, dyshohet se ka përdhunuar një 21-vjeçare.

Ndërkohë, nga ana tjetër, i riu pretendon se kanë pasur një lidhje me pëlqimin e saj.

Të enjten 30-vjeçari pritet të dalë në prokurori, ku do të vendoset edhe fati i tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë