Loading…

Prapaskenat: Çfarë ndodhi mes Markut dhe Çilit në ‘Opinion’ (Video)

  • 05/01/2017 | 22:04

Prapaskenat: Çfarë ndodhi mes Markut dhe Çilit në ‘Opinion’ (Video)

Mark Marku dhe Henri Çili kanë qenë të ftuar në një puntatë të emisionit “Opinion” vitin që lamë pas.

 

Ndërkohë, para se të niste emisioni, Çili ka thirrur gazetaren Desada Metaj për t’i thënë se me Markun ka patur një konflikt.

Ai kërkon që debati me të të mos degjeneronte në sulme personale. Çili pasi konsultohet me Desadën, shkon ta takojë vetë Markun.

http://www.dailymotion.com/video/x57ic0m_20170105-213351-1_news

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë