Loading…

Preciziteti i këtij shoferi në ‘nivel 100’: Gjatë parkimit të veturës e fut fijen e perit në gjilpërë

  • 04/06/2020 | 16:38

Preciziteti i këtij shoferi në ‘nivel 100’: Gjatë parkimit të veturës e fut fijen e perit në gjilpërë

Një shofer është treguar shumë preciz, ku me veturën e tij e ka futur fijen e perit në gjilpërë. Video e tij është bërë virale edhe në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Metro.


Në rrjetet sociale thuajse çdo ditë shpërndahen video interesant të cilat shpesh shfaqin edhe aftësi të ndryshme të njerëzve dhe jo vetëm.

Së fundi një video e një shoferi është shpërndarë shumë në rrjetet sociale si Facebook, Instagram dhe TikTok.

Shoferi i cili e ka bërë publike videon e ka treguar precizitetin e tij ku me anë të parkimit të veturës, e ka futur fijen e perit në gjilpërë. Vendi ku futet peri është shumë i hollë dhe këtë ka njerëz që edhe me dorë nuk munden ta bëjnë.

Më poshtë keni videon. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë